Guo Weiyang - olympiske facts og resultater

Guo Weiyang ved OL
Resultater ved de Olympiske lege

    
Facts om

Events

Position

Result

Facts om  London 2012 - Gymnastics
Gulv MKvalifikation7012,266
Reck MKvalifikation1814,933
Individuelt MKvalifikation2984,131
Barre MKvalifikation5313,966
Bensving MKvalifikation4713,266
Ringe MKvalifikation4214,400
Hold MFinale275,997
Kvalifikation6269,985Q


Guo Weiyang kan have deltaget i events som ikke fremgår af listen ovenfor, men alle medaljer er inkluderet ovenfor. Vi arbejder på at tilføje flere resultater.


Get it on Google Play
Facts & Information

All-time Medal Table

Olympic Sports


Nations in the Olympics

Future Olympics
 
Copyright & Disclaimer    Sportsencyclo    Privacy policy