Schedule - Wednesday 28 Jun | |||||
Wed 28 Jun Krakow Time | |||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
Krakow | Your time | |||||
05:50 |
Archery | |||||
Compound individual W | Quarterfinals | 12:40 | |||
Semifinals | 14:00 | ||||
Finals | 14:40 | ||||
Individual W | Round 2 | 09:00 | |||
Quarterfinals | 11:00 | ||||
Semifinals | 12:00 | ||||
Finals | 15:30 | ||||
Badminton | |||||
Doubles M | Group play | 09:30 | |||
Group play | 16:00 | ||||
Doubles W | Group play | 09:30 | |||
Group play | 16:00 | ||||
Singles M | Group play | 09:30 | |||
Group play | 16:00 | ||||
Singles W | Group play | 09:30 | |||
Group play | 16:00 | ||||
Boxing | |||||
Bantamweight M | Quarterfinals | 18:00 | |||
Featherweight W | Quarterfinals | 13:00 | |||
Quarterfinals | 18:00 | ||||
Flyweight W | Quarterfinals | 18:00 | |||
Flyweight M | Quarterfinals | 13:00 | |||
Heavyweight W | Quarterfinals | 13:00 | |||
Quarterfinals | 18:00 | ||||
Heavyweight M | Quarterfinals | 13:00 | |||
Lightweight W | Quarterfinals | 18:00 | |||
Lightweight M | Quarterfinals | 13:00 | |||
Middleweight W | Quarterfinals | 13:00 | |||
Middleweight M | Quarterfinals | 13:00 | |||
Super-heavyweight M | Quarterfinals | 18:00 | |||
Welterweight M | Quarterfinals | 18:00 | |||
Welterweight W | Quarterfinals | 13:00 | |||
Diving | |||||
1 m springboard W | Round 1 | 10:00 | |||
Final | 16:00 | ||||
Semifinal | 16:00 | ||||
Synchronized springboard M | Final | 18:00 | |||
Fencing | |||||
Foil team W | Qualification | 09:00 | |||
Finals | 16:00 | ||||
Sabre team M | Qualification | 10:40 | |||
Finals | 16:00 | ||||
Football | |||||
Beach football W | ITA - UKR | 14:30 | |||
POR - CZE | 19:00 | ||||
Beach football M | ITA - MDA | 13:00 | |||
POR - AZE | 16:00 | ||||
SUI - UKR | 17:30 | ||||
POL - ESP | 20:30 | ||||
Modern Pentathlon | |||||
Individual M | Semifinals | 10:00 | |||
Semifinals | 13:00 | ||||
Shooting | |||||
Rifle three positions team Mixed | Qualifying Round | 10:30 | |||
Final | 15:45 | ||||
Sports pistol team W | Qualifying Round | 09:00 | |||
Final | 13:15 | ||||
Table Tennis | |||||
Team W | Round 1 | 10:00 | |||
Team M | Round 1 | 10:00 | |||
Teqball | |||||
Singles W | Round 1 | 10:00 | |||
Quarterfinals | 15:00 | ||||
Semifinals | 16:20 | ||||
Bronze Medal | 18:00 | ||||
Triathlon | |||||
Individual M | Final standing | 10:00 | |||
* Schedule times in Krakow local time or converted to your local time. |